Filtruj

Praca Wlasny Transport - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Brygadzista wod-kan

WOD-BUD SP. Z O.O.WOD-BUD SP. Z O.O.
Kraśnik

ZAKRES ZADAŃ: Kierowanie brygadą wod – kan; Planowanie, nadzór i monitorowanie robót wod-kan; Znajomość systemów montażowych takich jak zgrzewanie elektrooporowe, zgrzewanie doczołowe, systemy łączeń materiałów kanalizacyjnych, wodociągowych,gazowych; Realizacja robót zgodnie z wymaganiami zawar...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier/ Operator wózka widłowego - południe Francji, od zaraz!

HRBC GROUP SP. Z O.O.HRBC GROUP SP. Z O.O.
Janów Lubelski

OPIS INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546. Branża : Logistyka, Spedycja, Dystrybucja Kraj : Francja Region...

22.04.202422.04.2024
od 10000 zł

Spedytor międzynarodowy

TRANS-PALTRANS-PAL

Zakres obowiązków: - współpraca z kierowcami - poszukiwanie zleceń transportowych ( głównie Trans.eu) - zarządzanie pojazdami własnymi i zewnętrznymi oraz kontrolowanie i koordynacja przewoźników międzynarodowych - negocjowanie stawki, ustalanie warunków transportu - przygotowanie oraz kontrol...

11.02.202411.02.2024
od 4000 zł