Filtruj

Praca Wlasnym Samochodem Dostawczym - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca / Magazynier

P. LIZAKP. LIZAK
Rzeszów

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest podmiotem z ponad 30-letnią historią gospodarczą, zatrudniamy około 300 osób. Poprzez sieć własnych hurtowni zajmujemy się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych. Współpracujemy z ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik aut dostawczych Mercedes-Benz - okol. Fankfurt nad Menem

nowa oferta
GERMAN WORK SP. Z O.O.GERMAN WORK SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Diagnostyka, konserwacja i naprawa samochodów dostawczych głównie marki Mercedes - Benz (Citan, Vito, V-klasa, Sprinter) Bieżące naprawy w pełnym zakresie Wymiana podzespołów i materiałów eksploatacyjnych WYMAGANIA: doświadczenie w pracy jako mechanik pojazdów dostawczych - minimu...

08.06.202408.06.2024

Blacharz samochodowy - okol. Frankfurt nad Menem

nowa oferta
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pełny zakres prac blacharskich przy samochodach osobowych i dostawczych demontaże i montaże części i akcesoriów proste prace z zakresu mechaniki pojazdowej WYMAGANIA: doświadczenie w pracy jako blacharz samochodowy - minimum 3 lata. komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub ...