Filtruj

Praca Wodociagowych - Bytów

1-2 z 2 ofert pracy

ŁADOWACZ – Osoba do obsługi śmieciarki

nowa oferta
WODOCIĄGI MIEJSKIE BYTÓW SP. Z O.O.WODOCIĄGI MIEJSKIE BYTÓW SP. Z O.O.
Bytów

ŁADOWACZ – OSOBA DO OBSŁUGI ŚMIECIARKI ZAKRES ZADAŃ: • ładowanie odpadów z pojemników oraz worków do pojazdów specjalistycznych według zaplanowanych tras na terenie Miasta i Gminy Bytów, • prawidłowe odstawianie pojemników po realizacji wyładunku odpadów, • prawidłowe dostarczenie worków dla kl...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK ROBÓT

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
Bytom

Zakres obowiązków: kierowanie robotami/budową w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram zgodnie z prawem budowlanym oraz zasadami BHP i p. poż, kontrola jakości prowadzonych prac, bieżące raportowanie przebiegu prac, zarządzanie podległym zespołem, udział w spotkaniach i...

15.03.202415.03.2024