Filtruj

Praca Wodociagowych - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Ślusarz

nowa oferta
ELSUR SP. Z O.O.ELSUR SP. Z O.O.
Legnica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Naprawa oraz remonty maszyn i urządzeń, Naprawa instalacji wody, pary, centralnego ogrzewania, sprężonego powietrza , Montaże i demontaże urządzeń oraz konstrukcji stalowych, Naprawy układów hydraulicznych maszyn i urządzeń, Obróbka skrawaniem części - obsługa tokarki i/lub frezar...

23.05.202423.05.2024

Ślusarz - Spawacz

nowa oferta
Legnica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie różnych elementów konstrukcyjnych i rur, Przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania, Naprawa oraz remonty maszyn i urządzeń, Naprawa instalacji wody, pary, centralnego ogrzewania, sprężonego powietrza, Montaże i demontaże urzą...

MISTRZ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

nowa oferta
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem technologicznym oczyszczania ścieków oraz pracownikami (operatorami) oczyszczalni, prowadzenie dokumentów związanych z pracą oczyszczalni. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) 1) Wykształcenie wyższe kierunkowe inżynieria środowiska, ochr...

21.05.202421.05.2024