Filtruj

Praca Wojtek - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat. B

WOJTEKWOJTEK
Toruń

Praca w transporcie międzynarodowym. Potrzebny kierowca z prawo jazdy kat. B. Wymagane umiejętności w prowadzeniu aut dostawczych. Flota naszych pojazdów to Renault Mastery do maksymalnie 4 lat. Samochód przypisany do kierowcy. Do dyspozycji z naszej strony nawigacja, telefon służbowy, karty pł...

23.04.202423.04.2024

kierowca miedzynarodowy kat B

Toruń

Zatrudnie na stanowisku kierowcy kat. B w transporcie międzynarodowym na busy typu plandeka 8-10 ep Oferuję: -różne systemy pracy: -w 3 dniowych kółkach/p> 3/1- 4/1 lub wiecej - atrakcyjne wynagrodzenie -jezdzimy renault master - telefon służbowy - nawigacja - karta paliwowa - samochód po...

26.05.202326.05.2023
od 7000 zł

Robotnik budowlany-praca na dachach

Kamionki Małe

Obowiązki: Wykonywanie pokryć dachowych oraz izolacji. Praca na dachach. Kompleksowe wykonanie pokryć dachowych. Obudowa hal przemysłowych Wykonywanie konstrukcji dachowych. Montaż obróbek blacharskich. Praca przy remontach pokryć dachowych. Przyuczenie do zawodu dekarza Wymagania: Doświad...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0181 s