Filtruj

Praca Wolne Dni - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant Gazowego Pogotowia Technicznego - Brodnica

nowa oferta
JOANNA WINIARZJOANNA WINIARZ
Brodnica

G.EN. Operator Sp. z o.o. to firma z ponad 32-letnią tradycją i doświadczeniem w dostarczaniu paliwa gazowego. Za pośrednictwem własnej sieci gazowej, na którą składa się ponad 3 000 km gazociągów dystrybucyjnych oraz 170 km gazociągów przesyłowych docieramy do odbiorców na terenie 89 gmin. Umowa o...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA

DOM DZIECKA NR 2 W BRODNICYDOM DZIECKA NR 2 W BRODNICY
Brodnica

Zakres obowiązków: Opieka i wychowanie podopiecznych w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika; pedagogika specjalna; psychologia; praca socjalna; nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejm...

06.06.202406.06.2024

Praca dla tapicera!

REMEDY SP. Z O.O.REMEDY SP. Z O.O.
Brodnica

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce.Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: tapicer/tapicerkaBędziesz odpowiedzialny za:-Tapicerowanie części mebli (małe i duże)-Wykonywanie kompletów mebliO...

05.06.202405.06.2024