Filtruj

Praca Work Force Sp Z O - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn, praca przy piecu -> super stawki + premie!

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Bielsko-Biała

Obowiązki: Montaż komponentów zgodnie z instrukcją Obsługa maszyn produkcyjnych Procesy produkcyjne powierzone przez przełożonego Zatrudniamy osoby BEZ DOŚWIADCZENIA! Oferujemy: Stała premia 250 zł brutto DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA Super premie za wyniki pracy! EKSTRA dodatki za pracę w weekendy Możliwo...

05.06.202405.06.2024

Sortowanie paczek Czechowice-Dziedzice

HR WORK FORCE SP. Z O.O.HR WORK FORCE SP. Z O.O.
Czechowice-Dziedzice

Agencja HR WORK FORCE (KRAZ6474) poszukuje osób do sortowania przesyłek.Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice ul. Beskidzka sortowanie paczek, rozładunek towaru, czynności magazynowe zlecenie od poniedziałku do piątku od 22:00/23:00 po 7-8h stawka 28 zł brutto/h + 1 zł brutto/h dodatku jakościowego nocn...

od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Niemcy | Operator wózka widłowego czołowego

OTTO WORK FORCE RECRUITMENTOTTO WORK FORCE RECRUITMENT
Oświęcim

Lokalizacja: Falkensee Masz uprawnienia UDT (choćby polskie)? Zacznij pracę w centrum logistycznym naszego klienta. Firma, w której rozpoczniesz pracę zajmuje się produkcją części samochodowych i silników oraz ich całościową logistyką – dystrybucją, magazynowaniem, przepakowywaniem i transportem.To ...

04.06.202404.06.2024