Filtruj

Praca Work Group - Olsztyn

Pracownik Ochrony - CD Stawiguda Biedronka - stawka 32,36 zł brutto

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Olsztyn

Zakres obowiązków: Komputerowa ewidencja i kontrola ruchu pojazdów Weryfikacja uprawnień osób wchodzących na magazyn Dbałość o bezpieczeństwo powierzonego obszaru oraz mienia w magazynie Wymagania: Dyspozycyjność Niekaralność Podstawowa znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych ...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Kontroli Kompletacji - CD Stawiguda - stawka 32,26 zł brutto

Olsztyn

Obowiązki: Obsługa skanera Kontrola poprawności kompletacji Kontrola wysyłki towaru Wymagania: Dyspozycyjność Niekaralność Podstawowa znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych Gotowość do pracy w godzinach nocnych Praca w systemie 8-godzinnym (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00...

Umowa o pracęumowa o pracę

Supply Chain Compliance Coordinator

EWORK GROUPEWORK GROUP
Olsztyn

Ework Group - founded in 2000, listed on Nasdaq Stockholm, with around 13,000 independent professionals on assignment - we are the total talent solutions provider who partners with clients, in both the private and public sector, and professionals to create sustainable talent supply chains. With a f...

12.04.202412.04.2024
od 30 zł