Filtruj

Praca Workprofi - Jelenia Góra

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY PRACOWNIK PRODUKCJI

nowa oferta
WORKPROFI KKTI POLSKA SP. Z O.O. SP. K.WORKPROFI KKTI POLSKA SP. Z O.O. SP. K.
Radomierz

Zakres obowiązków: PRACE MONTAŻOWE PRZY PRODUKCJI CZĘŚCI. PRACA W POZYCJI STOJĄCEJ Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pakowanie produktów (spożywczych)

Kamienna Góra

Opis stanowiska Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). To doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na ...

11.04.202411.04.2024

HRAPPKA.PLHRAPPKA.PL

Pakowanie produktów (spożywczych) #1108704 Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). To doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezi...