Filtruj

Praca Wsparcie Techniczne Klienta - Świecie

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta w Salonie Płytek Ceramicznych

SZYMONSZYMON
Świecie

Firma SATURN LIS CERAMIKA SP.J., największy salon łazienek w regionie, poszukuje osoby na stanowisko Doradcy Klienta. Wymagania: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem Umiejętność obsługi komputera i programów...

18.04.202418.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji

Chełmno

Zadania: Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad dotychczasowymi klientami inwestycyjnymi Poszukiwanie nowych klientów w terenie Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych Opracowywanie strategii rozwoju podległego regionu Monitorowanie rynku materiałów budowlanych Współpraca z pozostałymi dzi...

23.05.202423.05.2024

specjalista w dziale rozwoju biznesu - język francuski

HYDRO-VACUUM S. A.HYDRO-VACUUM S. A.
Grudziądz

Pracownicy Hydro-Vacuum S.A. stanowią najważniejszy kapitał naszego przedsiębiorstwa. Jako Firma zajmująca się konstruowaniem i produkcją pomp, systemów pompowych oraz odlewów zatrudniamy grono inżynierów (konstruktorów, technologów, projektantów, konsultantów technicznych) oraz operatorów maszyn to...

16.01.202416.01.2024