Filtruj

Praca Wsparcie Techniczne - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

Project Engineer

nowa oferta
GROWTHCAREGROWTHCARE
Kutno

Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość j. angielskiego min. na poziomie B2 , ze względu na współpracę międzynarodową w ramach prowadzonych projektów Znajomość oraz umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi Lean Manufactuing Mile widziane doświadczenie w pracy dla firm...

26.04.202426.04.2024

Specjalista ds. wsparcia IT

nowa oferta
LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.
Janki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Jakie zadania na Ciebie czekają? Wsparcie procesu zarządzania smartfonami i sprzętem IT, w tym konfigurację, wymianę oraz ewidencję; Zarządzanie kontami służbowymi pracowników; Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie sprzętu oraz oprogramowania; Obsługa ...

PHP Developer

nowa oferta
MAMYITO.PLMAMYITO.PL
Władysławów

O nas: mamyito.pl to supermarket online działający na rynku czwarty rok, będący częścią większej grupy kapitałowej. W związku z rozwojem szukamy developerów, którzy dołączą do naszego zespołu i wezmą udział w rozwoju naszej platformy sprzedażowej oraz innych aplikacji wspierających procesy organizac...