Filtruj

Praca Wszystkie Oferty - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

nowa oferta
DEAD FLOWERSDEAD FLOWERS
Kielce

Zakres obowiązków: prezentowanie asortymentu u klientów nawiązywanie i budowanie relacji długoterminowych aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów pakowanie oraz sprzedaż bezpośrednia z auta tworzenie indywidualnych ofert dla klientów Nasze wymagania: doświadczenie w sprzedaży mini...

21.05.202421.05.2024
od 5300 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Przedstawiciel Handlowy ds OZE Podstawa +Wysoka prowizja+Samochód

nowa oferta
KONRADTKACZKONRADTKACZ
Kielce

Jesteśmy firmą Fotowolta specjalizującą się w branży odnawialnych źródeł energii: pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii. Oferujemy wysokiej jakości obsługę klienta od pozyskania dofinansowania, realizację projektu oraz rozliczenie inwestycji. Dzięki naszym konkurencyjnym cenom masz większą m...

20.05.202420.05.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Przedstawicielka/Przedstawiciel Ubezpieczeniowy/a

nowa oferta
ALLIANZALLIANZ
Kielce

Allianz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Przemawiają za tym nie tylko liczby, ale także opinie ekspertów. Czterokrotnie zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu najbardziej wartościowych marek świata według Interbrand. Naszą znaczącą pozycję w branży - cenna i silna marka wśró...

od 5000 zł