Filtruj

Praca Wtryskarki - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ R92/1256-614/24

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1257Obowiązki:naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń firmyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, mechaniczneZawód:Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 2)Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowe, mechanicznePozostałe...

28.05.202428.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
ZAKŁADY WYTWÓRCZE CHEKO SP. Z O.O.ZAKŁADY WYTWÓRCZE CHEKO SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń firmy Wymagania: wykształcenie - mechaniczne średnie zawodowe wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych staż pracy ogółem - lata: 2 wykształcenie min. zasadnicze zawodowe mechaniczne, ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcyjny operator maszyn

KAROLKAROL
Włocławek

oferujemy umowę o pracę atrakcyjne zarobki prostą pracę produkcyjną - nie wymagamy doświadczenia wsparcie opiekuna oraz wdrożenie stanowiskowe zadania obsluga wtryskarek i rozdmuchiwarek pakowanie produktów w kartony lub worki, prace pomocnicze przy maszynach oczekujemy dyspozycyjności mi...

21.08.202321.08.2023