Filtruj

Praca Wulkanizacja - Barlinek

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Barlinek

Numer oferty: StPr/24/0328Obowiązki:Naprawa pojazdów samochodowych, wulkanizacja, mechanika, klimatyzacja, zawieszenie, hamulce.Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00 - 16.30 oraz w piątek od 08.00 do 14.00.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Doświadczenie w zawodzi...

21.05.202421.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

AUTOCALIFORNIA PAULINA REGILEWICZAUTOCALIFORNIA PAULINA REGILEWICZ
Barlinek

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych, wulkanizacja, mechanika, klimatyzacja, zawieszenie, hamulce. Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00 - 16.30 oraz w piątek od 08.00 do 14.00. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Doświadcz...