Filtruj

Praca Wulkanizator - Chałupy

WULKANIZATOR- MECHANIK STANOWISKO NR 2 (FEPZ II W RAMACH EFS+)

Chałupy

Zakres obowiązków: Pompowanie kół, naprawa opon, wyrównywanie ciśnienia w oponach. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe kwalifikacje bądż doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku, a także spełniające kryteria projektu...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WULKANIZATOR/MECHANIK

PHU PAJU MONIKA MIĘSIKOWSKAPHU PAJU MONIKA MIĘSIKOWSKA
Reda

Zakres obowiązków: Wymiana opon, wulkanizacja opon, wyważanie kół, prostowanie felg, podstawowa mechanika samochodowa. Oferta również dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - wulkanizator umiejętność - mechanik samochodowy Wy...

29.05.202429.05.2024

Zatrudnię wulkanizatora lub (i) mechanika w Redzie przy ul. Puckiej

MONIKAMONIKA
Reda

Zatrudnię wulkanizatora w Redzie. Wymagane doświadczenie. W skład obowiązków wulkanizatora wchodzą m.in.: wymiana opon i felg, naprawa opon, obsługa magazynu, przygotowanie opon i felg do sprzedaży W skład obowiązków mechanika wchodzą m. in.: naprawa bieżąca pojazdów (zawieszenie, oleje, fil...

07.09.202307.09.2023