Filtruj

Praca Wulkanizator - Jedlicze

1-3 z 3 ofert pracy

WULKANIZATOR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jedlicze

Numer oferty: StPr/24/0861Obowiązki:- wymiana, montaż, demontaż, wyważanie kółWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:doświadczenie zawodowe mile widziane, podstawowa znajomość obsługi urządzeń do wulkanizacjiMiejsce pracy: Brzozowa 31, 38-460 Jedlicze, pow...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TRANSLUC F.U.H. LUCJAN SZURATRANSLUC F.U.H. LUCJAN SZURA
Jedlicze

Zakres obowiązków: - wymiana, montaż, demontaż, wyważanie kół Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe doświadczenie zawodowe mile widziane, podstawowa znajomość obsługi urządzeń do wulkanizacji...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię na stanowisko Mechanik Samochodowy- wulkanizator

MARCINMARCIN
Jedlicze A

Zatrudnię osoby z doświadczeniem w mechanice samochodowej i serwie opon. Nowo powstały warsztat mieści się w miejscowości Jedlicze A woj łódzkie. W perspektywie wyjazdy i serwisowanie aut rajdowych po Europie i Afryce. Chętnych zapraszam do kontaktu....

21.12.202321.12.2023