Filtruj

Praca Wulkanizator - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik – wulkanizator ( FEPZ I w ramach EFS +)

POWIATOWY URZĄD PRACY W KOSZALINIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W KOSZALINIE
Koszalin

naprawa zawieszenia oraz wymiana + wyważenie kół...

16.04.202416.04.2024

MECHANIK - WULKANIZATOR ( FEPZ I W RAMACH EFS +)

Koszalin

Zakres obowiązków: naprawa zawieszenia oraz wymiana + wyważenie kół Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe kwalifikacje bądź doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku...

Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK WYMIANY OPON IRLANDIA

POLISH WORKERSPOLISH WORKERS
Koszalin

Poszukujemy zaangażowanej osoby do dołączenia do naszego zespołu jako Wulkanizator w naszym dynamicznym warsztacie oponiarskim. To doskonała okazja dla kogoś z doświadczeniem mechanicznym lub bez, chętnego do przyczynienia się do naszego sukcesu w Cork.Oferujemy:Początkową stawkę 15 euro za godzinę,...

08.02.202408.02.2024