Filtruj

Praca Wyburzenia - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Praca fizyczna

ROMTECROMTEC
Poznań

Poszukuję osób, ekipy do prac przy remontach- szpachlowanie- malowanie- płytki- panele - wyburzenia- wynoszenie do kontenera- demontażInformacja tylko pod nr 732186298...

07.06.202407.06.2024

Praca w Niemczech

TLUMACZTLUMACZ
Poznań

Witam serdecznie Oferuję pracę za granicą (Niemcy ) Nr tel kontaktowy +491635402531 Praca przy wyburzeniach budynków (abbruch) praca polega na kompleksowym demontażu np drzwi ,futryn ,posadzek ,tynków , ścian z płyt GK Oferujemy umowa o pracę Atrakcyjne zarobki Zakwaterowanie Dojazd do pracy ...

od 12345 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MURARZ

FIHAUS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EDYTA ODWROTFIHAUS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EDYTA ODWROT
Poznań

Zakres obowiązków: Praca w kamiennicy: kucie, wyburzanie, murowanie. Praca w godz. pomiędzy 7-16. Rodzaj umowy możliwy do uzgodnienia. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - umiejętność pracy w zespole Doświadczenie zawodowe w murowaniu. Umiejętność czytania planów. ...

04.06.202404.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0523 s