Filtruj

Praca Wycena Nieruchomosci - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista w Dziale Inwestycji

WODY POLSKIEWODY POLSKIE
Opole

Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce. Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń ‍‍ ⭐ Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urząd...

23.04.202423.04.2024

SPECJALISTA W DZIALE INWESTYCJI

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIEPAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
Opole

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i realizacja projektów inwestycyjnych - Opracowywanie planów i harmonogramów realizacji projektów - Udział w przygotowaniu zamówień publicznych dla projektów - Udział w regulacji stanu prawnego nieruchomości niezbędnych do realizacji projektów: wykupy, wywłaszcze...

14.03.202414.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy Mobilnych Likwidatorów

NOXANOXA
Opole

Szanowni Państwo,Jeżeli jesteście Państwo mobilni, poszukujecie dodatkowego zajęcia oraz posiadacie doświadczenie w branży związanej z likwidacją szkód majątkowych to zachęcamy Państwa do złożenia Aplikacji do nas w celu nawiązania współpracy jako Mobilny Likwidator. Jesteśmy firmą obsługującą zlece...

09.02.202409.02.2024