Filtruj

Praca Wychowanie Przedszkolne - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla nauczyciela

ILONAILONA
Radom

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne BŁĘKITNY LATAWIEC i Niepubliczny Żłobek w Radomiu poszukuje do pracy w swoim zespole nauczyciela wychowania przedszkolnego. Opis stanowiska: sprawowanie opieki edukacyjno - wychowawczej nad dziećmi, realizacja podstawy programowej MEN, planowanie oraz organizow...

08.06.202408.06.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekun w żłobku

SYLWIASYLWIA
Radom

Jeśli praca z Maluszkami to Twoja pasja, serdecznie zapraszamy do Naszej żłobkowej załogi! Pilnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku opiekun/ka dziecięca (praca na cały etat w godzinach w systemie zmianowym w godz. 6.30-16.30). Wymagane posiadanie kwalifikacji: a) pielęgniarki/położnej, b)...

06.06.202406.06.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

EKOLUDEK S.C.EKOLUDEK S.C.
Natolin

Zakres obowiązków: 6 godzin dydaktycznych z grupą przedszkolną Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

03.06.202403.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0423 s