Filtruj

Praca Wychowawca Grupy - Olsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

Przedszkole - Nauczyciel / Wychowawca

DARIADARIA
Olsztyn

Zatrudnię nauczyciela do najmłodszej grupy przedszkolnej. Obowiązki:Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.Prowadzenie konsultacji dla rodziców.Przygotowywanie opinii o dziecku.Podejmowania działań profilaktycznych.Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pra...

07.05.202407.05.2024

WYCHOWAWCA GRUPY PRZEDSZKOLNEJ

nowa oferta
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SMYKI ANNA GORZKOWSKAPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SMYKI ANNA GORZKOWSKA
Stawiguda

Zakres obowiązków: -prowadzenie zajęć w przedszkolu -opieka nad dziećmi Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wymagania koniecznie: wykształcenie wyższe kierunkowe : edukacja wczesnoszkolna Praca w systemienie dwóch zmian: 6.30 - 14.30 i 9.00 - 17.00 Po okresie próbnym...

14.05.202414.05.2024