Filtruj

Praca Wychowawca - Drawsko Pomorskie

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA W INTERNACIE

ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO TERAPEUTYCZNYCH BOBROWOZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO TERAPEUTYCZNYCH BOBROWO
Drawsko Pomorskie

Zakres obowiązków: Nadzór nad realizacją zajęć wychowanków, planowanie działań wychowawczych w stosunku do grupy dzieci i młodzieży, organizowanie i nadzorowanie zajęć rekreacyjnych, sportowych. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczn...

22.08.202422.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA W OSIW ŁOBEZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łobez

Numer oferty: StPr/24/0462Obowiązki:Nadzór nad młodzieżą w procesie nauczania i procesie opiekuńczo-wychowawczym.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika,psychologiaMiejsce pracy: Krótka 2, 73-150 Łobez, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskieRodzaj...

02.09.202402.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ZACHODNIOPOMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W SZCZECINIEZACHODNIOPOMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W SZCZECINIE
Łobez

Zakres obowiązków: Nadzór nad młodzieżą w procesie nauczania i procesie opiekuńczo-wychowawczym. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...