Filtruj

Praca Wychowawca - Golub-Dobrzyń

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA

POWIATOWA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SPECJALISTYCZNO-TERAPEUTYCZNEGOPOWIATOWA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SPECJALISTYCZNO-TERAPEUTYCZNEGO
Golub-Dobrzyń

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki nad grupą dzieci, organizacja i prowadzenie zajęć wychowawczych, udzielanie pomocy w nauce oraz czynnościach samoobsługowych, kształtowanie zasad wartości u podopiecznych. Kontakt ze szkołą, rodziną dzieci. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) um...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0344Obowiązki:sprawowanie opieki nad grupą dzieci,organizacja i prowadzenie zajęć wychowawczych,udzielanie pomocy w nauce oraz czynnościach samoobsługowych,kształtowanie zasad wartości u podopiecznych.Kontakt ze szkołą, rodziną dzieci.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności ...

WYCHOWAWCA W ŚOW TPD W KOWALKACH

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY W KOSZALINIETOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY W KOSZALINIE
Kowalki

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w Placówce Wsparcia Dziennego, współpraca z rodzicami Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych [Umiejętność 1] : Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego [Inne] : mile...

22.08.202422.08.2024