Filtruj

Praca Wychowawca - Kcynia

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA

STOWARZYSZENIE ŚW. MIKOŁAJASTOWARZYSZENIE ŚW. MIKOŁAJA
Kcynia

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną w stopniu lekkim i umiarkowanym od poniedziałku do czwartku w godzinach 13-18 lub 18-22. Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne, preferowane oligofrenopedagog; istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia; preferowani kandydaci z powi...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kcynia

Numer oferty: StPr/24/0426Obowiązki:Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną w stopniu lekkim i umiarkowanym od poniedziałku do czwartku w godzinach 13-18 lub 18-22. Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne, preferowane oligofrenopedagog; istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia; preferowani...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

WYCHOWAWCA

OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W SZUBINIEOKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W SZUBINIE
Szubin

Zakres obowiązków: Praca z wychowankami Okręgowego Ośrodka Wychowawczego. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

05.06.202405.06.2024