Filtruj

Praca Wychowawca - Stok

1-2 z 2 ofert pracy

WYCHOWAWCA W INTERNACIE

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY W STOKU LACKIMSPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY W STOKU LACKIM
Stok Lacki

Zakres obowiązków: Praca opiekuńczo-wychowawcza w grupie internackiej z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Organizowanie różnych form wychowawczych i kulturalno - rozrywkowych. Praca zgodnie z tygodniowym grafikiem pracy. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) za...

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO

MIEJSKA ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNAMIEJSKA ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA
Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć opiekuńczo - wychowawczych z grupą wychowanków placówki. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - Komunikatywność Umiejętność pracy z młodzieżą...

01.09.202401.09.2024