Filtruj

Praca Wychowawca - Świnoujście

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ZACHODNIOPOMORSKI ODDZIAŁ REGIONALNY SZCZECINTOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ZACHODNIOPOMORSKI ODDZIAŁ REGIONALNY SZCZECIN
Świnoujście

Zakres obowiązków: Prowadzenie bieżącej działalności placówki, udzielanie pomocy w nauce. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Praca w godzinach: 12:00 -18:00 Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu...

21.03.202421.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY ŚWINOUJŚCIUZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY ŚWINOUJŚCIU
Świnoujście

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych w klasie I, wychowawca klasy I Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Umiejętności - zgodne z wyształceniem. Praca w godzinach 8.00-12.15...

16.01.202416.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Psycholog

SPOŁECZNE TOWARZYSTWO SZKOŁY GIMNAZJALNEJSPOŁECZNE TOWARZYSTWO SZKOŁY GIMNAZJALNEJ
Świnoujście

Diagnoza potencjalnych możliwości ucznia, analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia. Współpraca z rodzicami, nauczycielami i wychowawcami klas w zakresie zagadnień wychowawczych. Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną....

10.10.202310.10.2023