Filtruj

Praca Wychowawca - Włosień

1-2 z 2 ofert pracy

WYCHOWAWCA

ZESPÓŁ PLACÓWEK TERAPEUTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH WE WŁOSIENIUZESPÓŁ PLACÓWEK TERAPEUTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH WE WŁOSIENIU
Włosień

Zakres obowiązków: Pełnienie obowiązków wychowawcy w grupie wychowawczej - w pełnym wymiarze Prowadzenie dokumentacji pracowniczej Przestrzeganie regulaminów, przepisów, zasad. Obecność na radach pedagogicznych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagog...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 12 W ZGORZELCUPRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 12 W ZGORZELCU
Zgorzelec

Zakres obowiązków: diagnozowanie indywidualnych ppotrzeb rozwojowych; udzielanie pomocy psychologicznej; obserwacja dzieci w grupach; wspólpraca z nauczycielami wychowawcami; wymiar czasu pracy 10/20 (1/2 etatu); praca w godzinach 06.00-16.30 wg grafiku I umowa na czas określony (2 lata szkolne) lun...

28.08.202428.08.2024