Filtruj

Praca Wyjazdy Zagraniczne - Iława

1-2 z 2 ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

POLENERGIA FOTOWOLTAIKA S. A.POLENERGIA FOTOWOLTAIKA S. A.
Iława

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Twój zakres obowiązków Odbywanie spotkań handlowych, doradztwo oraz sprzedaż produktów firmy Dbanie o dobre relacje z klientami Realizowanie założonych planów sprzedażowych Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Nasze wymagania Posiadasz doświadczenie w sprzedaży be...

28.07.202428.07.2024

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - KAT C+ E ( KRAJE UE )

MMT GROUP SP. Z O.O. SP. K.MMT GROUP SP. Z O.O. SP. K.
Iława

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie UE Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat. CE umiejętność - szkolenie przewóz rzeczy i ładunków Wymagania - psychotesty, aktualne badania lekarskie. Wyjazdy zagraniczne - kraje UE, wyjazd z Iławy, wyjazdy...

18.07.202418.07.2024