Filtruj

Praca Wykladanie Towaru - Szczytno

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

nowa oferta
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W OLSZTYNIESPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W OLSZTYNIE
Szczytno

Zakres obowiązków: sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej i klienta, wykładanie towarów na półki sklepowe PRACA: poniedziałek-sobota w godz. 6:00-14:00, 12:00-20:00, Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Obsługa kasy fiskalnej min. 6miesięczne doświadczenie z...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szczytno

Numer oferty: StPr/24/0313Obowiązki:sprzedaż artykułów spożywczych,obsługa kasy fiskalnej i klienta,wykładanie towarów na półki sklepowePRACA: poniedziałek-sobota w godz. 6:00-14:00, 12:00-20:00,Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Obsługa kasy fiskalnejWykształcenie:zasadnicze z...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Wykładanie towaru w Hurtowni Spożywczej - Szczytno

MODUS SP. Z O.O. SP. K.MODUS SP. Z O.O. SP. K.
Szczytno

Zatrudnię do wykładania towaru w hurtowni spożywczej w Szczytnie Umowa zlecenie - pełny ZUS Stawka 27,70 brutto/h Praca w 2 zmianach Obowiązkowa aktualna książeczka sanepid...

03.06.202403.06.2024