Filtruj

Praca Wykonanie Dachu - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Koordynator działu Logistyki i Zamówień

HUSAR ENERGIAHUSAR ENERGIA
Opole

O firmie Jesteśmy opolską firmą oferująca doskonałej jakości produkty oraz usługi w dziedzinie fotowoltaiki, magazynów energii, pomp ciepła, instalacji wiatrowych oraz termomodernizacji budynków. Wyróżnia nas oferta instalacji fotowoltaicznych, które są całkowicie niepalne! Dzięki sprawdzonej, pow...

01.07.202401.07.2024
od 3261 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Dekarz / Pracownik Ogólnobudowlany z doświadczeniem

MARCINMARCIN
Opole

Obowiązki: Wykonywanie pokryć dachowych oraz izolacji Praca na dachach Kompleksowe wykonanie pokryć dachowych z dachówki lub blaszanych Wykonywanie konstrukcji dachowych Montaż obróbek blacharskich Praca przy remontach pokryć dachowych Praca w brygadzie 3-4 osobowej Wymagania: Doświadczenie...

16.06.202416.06.2024
od 5000 zł

FOTOWOLTAIKA- Elektrycy. prac. fizyczni, monterzy- WYJAZD 30.06.2024

KOMPOZYT SP. Z O.O.KOMPOZYT SP. Z O.O.
Opole

Nasza Firma od 2015 roku zajmuje się budową wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych na terenie Europy. Praca nie jest trudna, ale jest jej naprawdę dużo. Nie pracujemy na dachach. Budujemy TYLKO fotowoltaiczne elektrownie naziemne. Potrzebni nam ludzie solidni i pracowici, uczciwie podcho...

26.10.202326.10.2023
od 7000 zł