Filtruj

Praca Wykonanie - Kraków

Obsługa fotobudki/Koordynator Pokoju Wspomnień/ na weselach Premium

POKÓJ WSPOMNIEŃPOKÓJ WSPOMNIEŃ
Kraków

Poszukujemy koordynatora do obsługi Pokoju Wspomnień na Weselach Premium. Pokój Wspomnień jest to nowoczesna alternatywa fotobudki z ta różnicą, ze w pomieszczeniu nagrywa się 40 sekundowe filmiki. Do Twoich obowiązków będzie należeć: -kontakt z klientem przed wyznaczonym terminem zlecenia w celu...

09.05.202409.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Winobranie w Szampanii

AGENCJAHOXTONAGENCJAHOXTON
Kraków

Na przełomie sierpnia i września organizujemy wyjazd na winobranie do francuskiej Szampanii Zapewniamy: - pracę w rodzinnych winnicach na południu Szampanii w okolicach miejscowości Bar sur Aube - praca na czas 8-12 dni w systemie akordowym ze stawka 0,20€/kg; - dopłatę do paliwa 50€/ 1 os. - z...

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Kraków

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1153 s