Filtruj

Praca Wykonczenia Budowlane - Rybnik

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownicy do elewacji oraz szpachlowania z doświadczeniem

MARCINMARCIN
Rybnik

Firma budowlana zajmująca się budową domów drewnianych w technologii szkieletowej, zatrudni pracowników do prac przy wykonywaniu: elewacji wykończeń wnętrz, głownie szpachlowania Wymagane doświadczenie. Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu....

24.05.202424.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

BIM TEAM MARCIN BEDNAREKBIM TEAM MARCIN BEDNAREK
Rybnik

Zakres obowiązków: Praca przy wykończeniach wnętrz. Praca na terenie woj. Śląskiego jak i również sporadyczne wyjazdy zagraniczne. Mile widziane prawo jazdy, chęci do pracy oraz doświadczenie w pracach budowlanych. Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawca na romwoie kwalfikacyjne. Kontak z pracodawcą...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0245 s