Filtruj

Praca Wykonczenia - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY

nowa oferta
BALICKI BOGUSŁAW - FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA BALBUDBALICKI BOGUSŁAW - FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA BALBUD
Jarosław

Zakres obowiązków: Prace związane z różnymi etapami budowy, wykończeniem budynków, posługiwanie się narzędziami budowlanymi. Praca na terenie powiatu podkarpackiego- pracodawca zapewnia dojazd na miejsce pracy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Robotnik budowlany...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię cieślę

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANAFIRMA OGÓLNOBUDOWLANA
Przemyśl

Witam, Zatrudnię cieślę do wykonywania domków drewnianiych, stawianie konstrukcji szkieletowej oraz wykończenie. Praca w okolicach Kazimierzy Wielkiej. Zapewniam zakwaterowanie, również z rodziną. Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel 606195271...

16.04.202416.04.2024

Przyjmę do pracy przy wykończeniach

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Stubno

Witam, szukam pracowników do pracy w branży budowlanej. Wymagania: chęci do pracy, kat. B. Zakres prac: szpachlowanie, malowanie, sucha zabudowa, układanie płytek i inne Do dyspozycji pracowników jest auto służbowe na dojazdy do i z pracy. Proszę dzwonić pod numer 51*****29 Krzysztof...

04.01.202404.01.2024