Filtruj

Praca Wykonczenia - Rybnik

1-3 z 3 ofert pracy

praca

PPHU GARBOCZ SP. J.PPHU GARBOCZ SP. J.
Rybnik

Zatrudnimy pracowników budowlanych wykończenia wnętrz ,...

31.05.202431.05.2024

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

EL-KOCHAN BARTŁOMIEJ KOCHANIEWSKIEL-KOCHAN BARTŁOMIEJ KOCHANIEWSKI
Szczerbice

Zakres obowiązków: Praca na terenie Rybnika i okolic. Osoba z doświadczeniem. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - doświadczenie na podobnym stanowisku...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik przy wykończeniach wnętrz

MARCIN BUDOWLANIEC MARCIN LILAMARCIN BUDOWLANIEC MARCIN LILA
Zabrze

Przyjmę pracowników budowlanych znających się na wykończeniu wnętrz.Wymagam:-gotowości do pracy-umiejętności do pracy w zespole-samodzielności w wykonywaniu powierzonych prac-staranności, dokładności, zaangażowania w wykonywane obowiązki-Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem -trzeźwości!!Oferu...

27.05.202427.05.2024