Filtruj

Praca Wykonywanie Masazu - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

BIOMASAŻYSTA

Szczecin

Zakres obowiązków: wykonywanie masaży balijskich Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE staż pracy ogółem - lata: 1 [Inne] : Certyfikat ukończenia kursu masaży ...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kosmetologa/kosmetyczkę/masażystkę

ANETAANETA
Szczecin

Perfect Look Clinic poszukuje kosmetyczek lub kosmetologów, masażystek do Salonu w Szczecinie na prawobrzeżu . Wymagana szkoła kosmetyczna, lub studenci ostatnich lat studiów kierunkowych. Praca głowie popołudniami i w weekendy. Zakres obowiązków: -wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie - sprzed...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Masażystka Szczecin

AGATA MYŚLISZAGATA MYŚLISZ
Szczecin

W związku z rozwojem gabinetu poszukuję pracownika na stanowisku Masażystka w Body Studio - masaż & dietetyka w Szczecinie. Zakres Obowiązków: Profesjonalna i kompleksowa opieka nad pacjentem; Wykonywanie procedur zabiegu masaży według najwyższych standardów; Prowadzenie dokumentacji; Wymagania...

02.01.202402.01.2024