Filtruj

Praca Wyksztalcenie Gimnazjalne - Gorlice

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY)

nowa oferta
Gorlice

Zakres obowiązków: proste rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków; noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie , wylewanie i rozpościeranie materiałów takich jak beton , gips i zaprawa...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

Gorlice

Zakres obowiązków: przygotowanie stanowiska pracy, bieżące utrzymanie czystości na stanowisku, a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; pobieranie surowców i półproduktów do produkcji potraw z magazynu; zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów goto...

12.06.202412.06.2024

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH (PRACE INTERWENCYJNE)

Binarowa

Zakres obowiązków: wykonywanie montażu instalacji wodociągowych i gazowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie podstawowe/ gimnazjalne; staż pracy - nie wymagany...

04.06.202404.06.2024