Filtruj

Praca Wyksztalcenie Medyczne - Lubaczów

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubaczów

Numer oferty: StPr/24/0346Obowiązki:Realizacja recept, sprzedaż leków, przyjmowanie towaru.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: farmacja wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: farmacja Pozostałe wymagania:CV na e-mail: g.drozd@interia.plMiejsce pr...

13.06.202413.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

APTEKA MEDICA GRZEGORZ DROZD, EWELINA DROZD SP. J.APTEKA MEDICA GRZEGORZ DROZD, EWELINA DROZD SP. J.
Lubaczów

Zakres obowiązków: Realizacja recept, sprzedaż leków, przyjmowanie towaru. Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie zawodowe wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) CV na e-mail: g.drozd@interia.pl...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Ubezpieczeniowy

NATIONALE-NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE SP. Z O.O.NATIONALE-NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE SP. Z O.O.
Rzeszów, Stalowa Wola, Mielec, Dębica, Radomyśl Wielki, Pilzno, Radomyśl nad Sanem (pow. stalowowolski), Żabno (pow. stalowowolski), Brzozów, Dynów, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Strzyżów

Nasze wymagania: Wykształcenie minimum średnie Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość Komunikatywność i nastawienie na rozwój Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B Etyczne i uczciwe podejście do Klienta Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta To oferujemy: WIĘCEJ na Twoim ...

06.05.202406.05.2024