Filtruj

Praca Wyksztalcenie Medyczne - Polanica-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

Kosmetyczka w Kosmetycznym Instytucie

nowa oferta
HOTELE SPA DR IRENA ERISHOTELE SPA DR IRENA ERIS
Polanica-Zdrój

Kosmetyczny Instytut w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, ceniony za wyjątkową jakość usług i luksusową atmosferę, poszukuje doświadczonej i zaangażowanej kosmetyczki. Jeśli posiadasz pasję do pielęgnacji skóry, dbałości o szczegóły i chcesz pracować w prestiżowym miejscu, ta oferta jest dla...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. systemu ERP |Słubice |wsparcie w relokacji

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Święcko

Zadania: sprawowanie pieczy nad funkcjonowaniem systemu ERP prowadzenie szkoleń użytkownikom systemu rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności kontakt z konsultantami tworzenie skryptów, podstawowe projektowanie migracje danych między systemami, rozwój raportowania Oczekiwania: preferowane wykształc...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Mechanik (utrzymanie ruchu linii produkcyjnej)

nowa oferta
FBSERWIS S. A.FBSERWIS S. A.
Ścinawka Dolna

Do naszego zakładu w Ścinawce Dolnej osoby na stanowisko MECHANIKA. Miejsce pracy: Ścinawka Dolna 86 (dolnośląskie)‎ Zakres zadań: ‎ • Bieżąca kontrola stanu technicznego nadzorowanych maszyn i urządzeń • Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz prowadzenie ‎remontów maszyn i urząd...

17.05.202417.05.2024