Filtruj

Praca Wyksztalcenie Psychologiczne - Lębork

1-2 z 2 ofert pracy

Inżynier ds. mediów Technicznych

LEBO RECRUITMENTLEBO RECRUITMENT
Lębork

Dla swojego długoletniego Klienta lidera w branży FMCG szukamy kandydatów na stanowisko :INŻYNIER_KA DS. MEDIÓW TECHNICZNYCHMiejsce pracy : LęborkNasze wymagania: •Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane specjalności: ciepłownictwo, chłodnictwo, energetyka, automatyka, mechanika)•Min. ...

03.04.202403.04.2024

ASYSTENT RODZINY

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUZINIEGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUZINIE
Luzino

Zakres obowiązków: 1) opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym. Plan pracy z rodziną obejmuje zakres realizowanych działań mających na celu przezwyciężenie trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych, a tak...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0461 s