Filtruj

Praca Wyksztalcenie Psychologiczne - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W WAŁBRZYCHUMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych

Zakres obowiązków: 1. Organizowanie opieki w przydzielonych rodzinach zastępczych poprzez: a. dokonywanie analiz i oceny zjawisk społecznych, b. udzielenie informacji, wskazówek i pomocy, c. udzielanie pomocy w uzyskaniu poradnictwa, d. współpraca i współdziałanie ze specjalistami. 2. Podejmowanie ...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA

CENTRUM OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W WAŁBRZYCHUCENTRUM OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych

Zakres obowiązków: Praca z grupą dzieci i młodzieży. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe (kierunek: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie). Książeczka zdrowia, badania psychologiczne...

10.04.202410.04.2024

Doradca Klienta w Credit Agricole Bank Polska

CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S. A.CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S. A.
Wałbrzych

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w ...

27.03.202427.03.2024