Filtruj

Praca Wyksztalcenie Psychologiczne

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy psychoterapeutów, psychologów

nowa oferta
FUNDACJAFUNDACJA
Warszawa

Fundacja Wsparcia i Pomocy Psychologicznej PROPER VIA zatrudniPSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓWOferujemy:- pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi,- udział w rozwojowych projektach,- atrakcyjne warunki pracy w poradni,- elastyczny grafik konsultacji,- zgrany zespół terapeutów,- dobrą atmosferę pracy.Ocz...

26.04.202426.04.2024

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIUSZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIU
Pakosław

Zakres obowiązków: Diagnoza środowiska szkolnego, współpraca ze społecznością szkoły, wsparcie psychologiczne Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia psychologicznego

TRAMWAJE WARSZAWSKIE SP. Z O.O.TRAMWAJE WARSZAWSKIE SP. Z O.O.
Warszawa

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy! Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Działu Wsparcia Psychologicznego w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi jako : Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia psychologiczneg...