Filtruj

Praca Wyksztalcenie Zawodowe - Władysławowo

1-3 z 3 ofert pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz

MAGNES SP. Z O.O.MAGNES SP. Z O.O.
Władysławowo

NZOZ Terapia-24 Centrum Psychoterapii w Jastrzębiej Górze poszukuje pracownika na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz. Zakres obowiązków: - samodzielne realizowanie czynności pielęgniarskich- uczestniczenie w przyjmowaniu pacjenta do ośrodka, wypełnianie dokumentacji papierowej i elektronicznej- zao...

24.04.202424.04.2024

Lektor języka angielskiego

ALICJA STANISZEWSKAALICJA STANISZEWSKA
Rumia

Lektor języka angielskiego - stacjonarnie w Rumi i w Redzie OPIS STANOWISKA prowadzenie zajęć języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w naszej placówce w Rumi przy ul. Dokerów 4a (tuż przy dworcu SKM Rumia Janowo) lub w placówkach edukacyjnych w Redzie, i/lub prowadzenie zajęć języka angielski...

03.06.202403.06.2024
od 60 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK BIUROWY

AUTOTRONIC SERVICE POLAND SP. Z O.O.AUTOTRONIC SERVICE POLAND SP. Z O.O.
Rumia

Zakres obowiązków: Sprzedaż części samochodowych, obsługa klienta w sklepie motoryzacyjnym. Praca od pn. do pt. w godz 8.00-16.00 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - polski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) umiejętność - prawo ja...

06.05.202406.05.2024