Filtruj

Praca Wykwalifikowane Opiekunki

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

opiekun medyczny / pielęgniarka praca w Niemczech

nowa oferta
WORK.EUROTRADER321.PLWORK.EUROTRADER321.PL
Wrocław

Opiekunka osób starszych w NiemczechBranża: medycyna, opieka opiekun medyczny / pielęgniarkaZatrudnię: Kobietę, Mężczyznę, MałżeństwoStawka godzinowa: 20 – 24 euro + dodatkiTermin zatrudnienia: rekrutacja odbywa się cały czasZapewniam zakwaterowanie: TakKoszt zakwaterowania: , 500 – 900 euro z rachu...

25.05.202425.05.2024

WYKWALIFIKOWANA OPIEKUNKA DZIECIĘCA

1 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MAŁE JAGÓDKI KATARZYNA MARUT 2.NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK MAŁE JAGÓDKI KATARZYNA MARUT1 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MAŁE JAGÓDKI KATARZYNA MARUT 2.NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK MAŁE JAGÓDKI KATARZYNA MARUT
Tczew

Zakres obowiązków: -Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą, -Praca w Żłobku ul. Żwirki 53 -Praca 2-zmianowa, godziny pracy do ustalenia wg grafiku, -Żłobek czynny od 5:40 do 17:00 -Na rozmowę należy umówić się telefonicznie - Kontakt: 518-363-400 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekunka dziecieca żłobki

PITPIT
Kraków

Obecnie poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby na stanowisko: Opiekun dzieci w Niepublicznym Żłobku na Ruczaju.Żłobek jest kameralny Zakres obowiązków: \t•\tprzygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych w oparciu o nowatorski program (dostarczamy materiały i scenariusze)\u2028 \t•\tdoskonal...

od 4400 zł