Filtruj

Praca Wymagane Wyksztalcenie - Kalinowa

121-123 z 123 ofert pracy

Firma Entalpia Europe zatrudni magazynierów

ENTALPIA EUROPE SP. Z O.O.ENTALPIA EUROPE SP. Z O.O.
Sieradz

Do naszej fabryki w Sieradzu zatrudnimy magazynierów Oferujemy: jednozmianowy system czasu pracy, od poniedziałku do piątku premia za wyniki dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pakiet benefitów i świadczeń socjalnych w tym ubezpieczenie g...

27.02.202427.02.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik aparatury automatycznej (k/m)

GRUPA TZMO S. A.GRUPA TZMO S. A.
Zelów

OPIS Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO posz...

09.01.202409.01.2024

GŁÓWNY SPECJALISTA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJDOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Zabłoty

Zakres obowiązków: Udzielanie porad i przeprowadzenie indywidualnych badań psychologicznych, prowadzenie terapii psychologicznej oraz koordynowanie prac zespołu terapeutyczno - opiekuńczego. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat)umiejętność - Współpraca w zespoleumiejętność - DOŚW...

21.12.202321.12.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1567 s