Filtruj

Praca Wymagane Wyksztalcenie - Parczew

76-78 z 78 ofert pracy

Fizjoterapeuta domowy Gmina Uścimów

HABILITAS SP. Z O.O.HABILITAS SP. Z O.O.
Stary Uścimów

Centrum Medyczne Habilitas rozpoczyna rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego na terenie Gminy Uścimów (woj. lubelskie) Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty. Wymagania: wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie, jednolite magistersk...

20.03.202420.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

SIMENA SPÓŁDZIELNIA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W RADZYNIU PODLASKIMSIMENA SPÓŁDZIELNIA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W RADZYNIU PODLASKIM
Radzyń Podlaski

Zakres obowiązków: opracowywanie modeli i projektów technicznych wyrobów, projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów, modyfikacja istniejących produktów Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - znajomość rysunku technicznego rozmowy kwalifikacyjne p...

11.03.202411.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MURARZ

DACH - ŁUK ŁUKASZ POŻAROWSZCZYKDACH - ŁUK ŁUKASZ POŻAROWSZCZYK
Tarkawica

Zakres obowiązków: - budowa i wznoszenie ścian domów jednorodzinnych Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kategorii B...

16.01.202416.01.2024