Filtruj

Praca Wymiana Opon - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

SERWISANT

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łomża

Numer oferty: StPr/24/0626Obowiązki:Wymiana opon, wulkanizacja, serwis klimatyzacji.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik pojazdów samochodowychPozostałe wymagania:Mile widziane...

02.08.202402.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SERWISANT

ŚWIAT OPON I AKUMULATORÓW HURT-DETAL-SERWIS ROBERT I ARTUR RACIS SP. J.ŚWIAT OPON I AKUMULATORÓW HURT-DETAL-SERWIS ROBERT I ARTUR RACIS SP. J.
Łomża

Zakres obowiązków: Wymiana opon, wulkanizacja, serwis klimatyzacji. Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziane doświadczenie (pracodawca oferuje możliwość przyuczenia)....

23.07.202423.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik pojazdów samochodowych

Łomża

Zakres obowiązków: - konserwacja pojazdów samochodowych - naprawa pojazdów samochodowych, - wymiana opon System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodaw...

15.03.202415.03.2024
od 4300 zł