Filtruj

Praca Wypozyczalnia - Rybnik

1-3 z 3 ofert pracy

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU DO REKREACJI WODNEJ

nowa oferta
JOANNA MAŁEK KRISTALJOANNA MAŁEK KRISTAL
Rybnik

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe/średnie. Wypożyczalnia sprzętu do rekreacji wodnej (kajaki, rowerki wodne). Prace porządkowe na terenie ośrodka, drobne prace konserwacyjno-naprawcze. Bieżące utrzymanie czystości. Umiejętność sprzątania, dokładność, dobry stan zdrowia oraz kondycja fizyczna...

07.06.202407.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
JUZJADE.PL SP. Z O.O.JUZJADE.PL SP. Z O.O.
Radlin

Zakres obowiązków: Prace biurowe i magazynowe w wypożyczalni samochodów - skanowanie dokumentów, przygotowywanie i wydawanie umów, weryfikacja dokumentów, wydawanie cześci z magazynu, inne prace magazynowe. Praca na dwie zmiany w godzinach: 7.00-15.00, 13.00-21.00. Wymagania: wykształcenie - średni...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Podwykonawcy montaż rusztowań / ekipy monterskie

ERIGOERIGO
Radlin

Firma ERIGO prowadząca wypożyczalnie sprzętu budowlanego, rusztowań i szalunków poszukuje do stałej współpracy podwykonawcy do montażu i demontażu rusztowań. Realizacje rusztowań głównie w województwie śląskim lub na terenach ościennych. Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od danego projektu. ...

05.06.202405.06.2024