Filtruj

Praca Wyrobow Gotowych - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER, kierowca kat. C

nowa oferta
PAULA INGREDIENTSPAULA INGREDIENTS
Kalisz

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? Potrafisz dążyć do celu i realizować założone plany? Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu!MAGAZYNIER, kierowca kat. CMiejsce pracy: KALISZCO OFERUJEMY:- Atrakcyjne wynagrodzenie- Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in...

07.05.202407.05.2024

Inżynier kontroli jakości

HSK CONSULTING SP. Z O.O.HSK CONSULTING SP. Z O.O.
Kalisz

Witaj kandydacie! Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Inżynier kontroli jakości. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! Inżynier kontroli jakości Twój zakres obowiązków Stworzenie systemu kontroli półproduktów i wyrobów gotowych, którego celem będzie zapewnienie określonych standardów produkcji i...

06.05.202406.05.2024

Magazynier z uprawnieniami UDT (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Kuchary

Opis stanowiska: przyjmowanie do magazynu surowców, materiałów, towarów i wyrobów gotowych, przygotowywanie wysyłek, załadunek spakowanych wyrobów gotowych, wydawanie komponentów na produkcję. Wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, sumienność, systematyczność, dokładność, umiejętnoś...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0626 s