Filtruj

Praca Wyroby Hutnicze - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier/Operator (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Gdańsk

Opis stanowiska: rozładunek dostaw z wyrobami hutniczymi, kontrola zgodności zamówienia z dokumentacją magazynową, układanie wyrobów hutniczych w regałach na terenie magazynu, przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz etykietowanie wyrobów dla klientów, cięcie wyrobów hutniczych. Wymagania stanowiska: ...

30.05.202430.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik procesu obróbki stali

MOLTTONMOLTTON
Gdańsk

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumentacji technicznej; Ustalanie czasów procesu i operacji technologicznych; Tworzenie rysunków w 2D; Rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi Kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy Układanie wyrobów h...

27.05.202427.05.2024

Magazynier - Branża stalowa

JAKUBJAKUB
Gdynia

Hurtownia wyrobów hutniczych Nystal S.A. poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku magazynier z uprawnieniami na: 1. Żuraw samojezdny. 2. Przepalacz gazowy. Oferujemy: -umowa o prace, -możliwość zdobycia doświadczenia, -praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:3...

10.05.202410.05.2024