Filtruj

Praca Wyroby - Zielonki

31-33 z 33 ofert pracy

Zatrudnimy Pracowników do mycia zakładu spożywczego okolice Płońska

PANEL SERWISPANEL SERWIS
Ciechanów

Firma zatrudni Panie oraz Panów do mycia i dezynfekcji pomieszczeń zakładu przetwórstwa spożywczego znajdującego się w okolicach Płońska. Praca w godzinach : 18:00 - 2:00 od poniedziałku do piątku. Wymagana: książeczka sanitarno - epidemiologiczna lub możliwość szybkiego jej wyrobienia. Obowiązki...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

spawacz,operator maszyn i urządzeń

Ciechanów

Zakres obowiązków: Spawanie wyrobów metalowych, obsługa maszyn i urządzeń System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania...

09.04.202409.04.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Praca Bafra Kebab! 27,70 zł/h brutto

SWEETGALLERYSWEETGALLERY
Przasnysz

Praca ! 27,70 zł/h brutto + premia/umowa zlecenie Poszukujemy pracownika do punktu gastronomicznego Bafra Kebab. Nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy, wystarczą dobre chęci do pracy i nauki! Praca polega na: - przygotowaniu posiłków - obsłudze klienta, kasy i terminala - utrzy...

26.01.202426.01.2024
od 27 zł